Krásy evropských měst

Za jedinečnými zážitky nemusíte jezdit na jiné kontinenty, stačí zavítat k našim nejbližším sousedům. I za jediný den se dá zažít mnoho a seznámit se s místy plnými historie, ať už se jedná o naše severní, západní, jižní či východní sousedy. Stačí si vybrat  – okázalý maďarský zámek, polské město králu, rakouské čertovské reje, obří maďarské akvárium či pohádkové adventní trhy.

Retz - Bontour

Čokoládovna Hauswirth + vinný sklep v Retzu

Výlet nejen pro mlsné jazýčky, na kterém navštívíme proslulou čokoládovnu Hauswirth a největší rakouský historický vinný sklep v Retzu. Na zdraví!
So 10. 3. 2018 (od 450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Ostřihom - Bontour

Ostřihom, Višegrád a Szentendre

Unikátní výlet za historií - navštívíme maďarská města Ostřihom, Višegrád a Szentendre. Pojeďte s námi a poznáte, že Maďarsko není pouze Budapešť.
Ne 8. 4. 2018 (od 770 Kč)
Podrobné informace a objednání
Legoland v Günzburgu - Bontour

LEGOLAND v Günzburgu

V dobrodružných světech rodinného a zábavního parku v německém Günzburgu na vás čekají skvělé zážitky. Užijete si napínavé atrakce a spoustu LEGO zábavy.
So 14. 4. 2018 (1900 Kč)
Podrobné informace a objednání
Tropicarium - Bontour

Budapešť (návštěva Tropicaria)

Největší akvárium ve střední evropě, kde se prohánějí i žraloci, a dešťový prales, to je Tropicarium. Prohlédneme si i historickou část Budapešti.
So 14. 4. 2018  (od 690 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bratislava - Bontour

Historická Bratislava s návštěvou ZOO

Poznejte s námi krásy hlavního města Slovenska, kde se nachází mnoho historických paláců. Navštívíme rovněž místní rozlehlou zoologickou zahradu plnou zajímavostí.
Ne 22. 4. 2018 (od 410 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Drážďany

Drážďany s italskou atmosférou a porcelán v Míšni

Nádherné budovy a neopakovatelná atmosféra, to jsou dnešní Drážďany. V Míšni navštívíme proslulou porcelánku. Vstup je zdarma - pouze tento den v roce!
So 28. 4. 2018 (od 690 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Moszna

Historická Opole a kouzelný zámek Mošna

Opole se pyšní množstvím historických staveb i vlastními "Benátkami". Mošna je jeden z nejkrásnějších polských zámků, který má skoro tolik věží jako Praha.
So 5. 5. 2018 (od 600 Kč)
Podrobné informace a objednání
Baden - Bontour

Baden a jezerní jeskyně

Objevte s námi oblíbené odpočinkové městečko s římskými lázněmi, stylovými domy, vilami, kavárnami, parky... Poznáte i krásy podzemní jeskyně Hinterbrühl.
Út 8. 5. 2018 (od 640 Kč) - státní svátek
Podrobné informace a objednání
Mariazell - Bontour

Mariazell – projížďka historickým vláčkem k Erlaufsee

Prohlédneme si městečko Mariazell, jedno z nejznámějších poutních míst na světě. A poté se projedeme se historickým vláčkem k jezeru Erlaufsee.
Ne 13. 5. 2018 (od 640 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bratislava - Bontour

Čokoládovna Hauswirth + Bratislava

Výlet nejen pro mlsné jazýčky, na kterém s námi navštívíte prosloulou čokoládovnu Hauswirth a budete obdivovat historické stavby hlavního města Slovenska.
So 16. 6. 2018 (od 430 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Krakow

Krakow a Wieliczka

Působivé město králů a unikátní solné doly ve Věličce (která je i pámátkou UNESCO) lákají ke strávení příjemného dne u našich severních sousedů.
So 11. 8. 2018 (od 750 Kč)
Podrobné informace a objednání