Krásy evropských měst

Za jedinečnými zážitky nemusíte jezdit na jiné kontinenty, stačí zavítat k našim nejbližším sousedům. I za jediný den se dá zažít mnoho a seznámit se s místy plnými historie, ať už se jedná o naše severní, západní, jižní či východní sousedy. Stačí si vybrat  – okázalý maďarský zámek, polské město králu, rakouské čertovské reje, obří maďarské akvárium či pohádkové adventní trhy.

Adventní Budapešť - Bontour

Budapešť (návštěva Tropicaria)

Maďarská „Perla na Dunaji“ udivuje starým městem na zelených pahorcích nad řekou. Tropicarium největším akváriem ve střední Evropě se žraloky.
So 16. 12. 2017  (od 690 Kč) + adventní trhy
Podrobné informace a objednání
Retz - Bontour

Čokoládovna Hauswirth + vinný sklep v Retzu

Výlet nejen pro mlsné jazýčky, na kterém navštívíme prosloulou čokoládovnu Hauswirth a největší rakouský historický vinný sklep v Retzu. Na zdraví!
So 10. 3. 2018 (od 450 Kč)
Podrobné informace a objednání
Ostřihom - Bontour

Ostřihom, Višegrád a Szentendre

Unikátní výlet za historií - navštívíme maďarská města Ostřihom, Višegrád a Szentendre. Pojeďte s námi a poznáte, že Maďarsko není pouze Budapešť.
Ne 8. 4. 2018 (od 770 Kč)
Podrobné informace a objednání
Legoland v Günzburgu - Bontour

LEGOLAND v Günzburgu

V dobrodružných světech rodinného a zábavního parku v německém Günzburgu na vás čekají skvělé zážitky. Užijete si napínavé atrakce a spoustu LEGO zábavy.
So 14. 4. 2018 (1900 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Drážďany

Drážďany s italskou atmosférou a porcelán v Míšni

Nádherné budovy a neopakovatelná atmosféra, to jsou dnešní Drážďany. V Míšni navštívíme proslulou porcelánku. Vstup je zdarma - pouze tento den v roce!
So 28. 4. 2018 (od 690 Kč)
Podrobné informace a objednání
Bontour - Moszna

Historická Opole a kouzelný zámek Mošna

Opole se pyšní množstvím historických staveb i vlastními "Benátkami" Mošna je jeden z nejkrásnějších polských zámků, který má skoro tolik věží jako Praha.
So 5. 5. 2018 (od 600 Kč)
Podrobné informace a objednání
Baden - Bontour

Baden a jezerní jeskyně

Objevte s námi oblíbené odpočinkové městečko s římskými lázněmi, stylovými domy, vilami a spoustou kaváren, parků a promenád. Poznáte i podzemní krásy jeskyně Hinterbrühl.
So 8. 5. 2018 (od 640 Kč)
Podrobné informace a objednání