Nejkrásnější rakouské zahrady a zámek Rosenburg

Zámek Rosenburg - Bontour

Nahlédněte pod ruce těm nejlepším evropským zahradníkům v Tullnu. Navštívíte rovněž renesanční zámek Rosenburg, kde shlédnete přehlídku dravých ptáků a prohlédnete si zahrady.

Ne 8. 7. 2018 (od 420 Kč)

Zahrady Tulln

Více než 40 výstavních a vzorových zahrad dává vyniknout originalitě a fantazii dolnorakouských zahradníků. Tullnské zahrady představují první ekologickou zahradní expozici na světě, nepoužívají se zde žádná umělá hnojiva ani postřiky. Ukázkové zahrady poskytují jedinečnou inspiraci pro vlastní zahradu. Zdejší autoři drží krok s dobou a jejich přírodní díla jsou výkladní skříní nejmodernější zahradní kultury. Přehlídka plná barev, vůní a roztodivných tvarů, které vytvořila příroda spolu s ohleduplnou rukou člověka, útočí doslova na všechny vaše smysly.

Zahrady Tulln - Bontour
Zámek Rosenburg - Bontour

Zámek Rosenburg

Tento renesanční klenot je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších hradních komplexů Rakouska. Původní středověké opevnění bylo přestavěno na nádherný renesanční zámek. Atrakcí každé návštěvy je přehlídka letu dravých ptáků, prohlídka zámku a rekonstruované zahrady.

Program

  • Odjezd v 6.00 z Brankovic, v 7.00 z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat do Brna okolo 20 hod. a dále směr Brankovice.

Termín

  • 8. 7. 2018 (neděle)

Cena

  • 460 Kč dospělí
  • 420 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: Dopravu a průvodce

Cena nezahrnuje: vstup do zahrady TULLN 7,50 € (min. 20 osob),  vstup do zámku a ukázka letu dravých ptáků 8,50 €.

Nejkrásnější rakouské zahrady a zámek Rosenburg
5 (100%) 1 vote