Baden a jezerní jeskyně

Baden - Bontour

Objevte s námi oblíbené odpočinkové městečko s římskými lázněmi, stylovými domy, vilami, kavárnami, parky… Poznáte i krásy podzemní jeskyně Hinterbrühl.

Odjetý zájezd. Prohlédněte si aktuální zájezdy.

Lázeňská atmosféra v Badenu

Baden je turistickou, lázeňskou, vinařskou a kulturní metropolí, která se nachází v srdci malebné lesnaté krajiny na jih od Vídně. Najdete zde divadlo, největší kasino v Evropě, lázeňský park, termální plážové koupaliště nebo také římské lázně.
Ve vyhlášeném parku kvete více než 600 různých druhů růží. Biedermeierovské Staré město a typické kavárny v Badenu vám nabízí kávové speciality s nejchutnějšími moučníky. Nachází se i mnoho muzeí od panenek, hraček, řemesel, až k lidovému umění císaře Františka Josefa.

Baden - Bontour

Jeskyně Hinterbrühl

Tato přírodní památka ukrývá ve svých útrobách (60 m pod zemským povrchem) největší podzemní jezero v Evropě s plochou 6 200 m2. Během druhé světové války zde byla poprvé na světě vyrobena stíhačka s tryskovým motorem.
Jedinečný labyrint jeskynních systémů, chodeb a krápníkových hal je dnes známou turistickou atrakcí, jejímž vyvrcholením je romantická plavba po jezeře. Kouzelná hra světla a barevných odlesků od vodní hladiny zanechá v každém návštěvníkovi nezapomenutelný dojem.

Program

  • Odjezd v 7.00 ráno z Brna od Bohémy (Janáčkovo divadlo).
  • Návrat kolem 21.30.

Termín

  • 8. 5. 2018 (úterý)

Cena

  • 680 Kč dospělí
  • 640 Kč děti a senioři

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce a vstup do jeskyně.

Baden a jezerní jeskyně
3.1 (62.86%) 7 votes